5 березня кафедра іноземних мов ...

5 березня кафедра іноземних мов радо вітала американського колегу Кепа Хенслі, який бере активну участь у науково-методичній роботі кафедри. Відбувся черговий семінар під керівництвом доктора Хенслі у межах проекту "Teaching English for Careers in the 21st century: priorities, tasks and methods",  що розробляється членами кафедри.

Попит суспільства на спеціалістів зі знанням іноземної мови щороку збільшується, тому  викладачі вивчають і застосовують нові техніки та підходи до їх підготовки. Цього разу йшлося про теоретичне обгрунтування важливості розвитку критичного мислення студентів,здатності вирішувати проблеми професійного характеру, креативності, емоційного інтелекту у освітньому процесі. Викладачі аналізували практичні розробки та методи, які ефективно застосовуються з цією метою на заняттях з іноземної мови професійного спрямування. Наступна зустріч відбудеться у форматі майстер-класу та матиме практичний характер.