Академічна мобільність в Німеччині

Студентка 4 курсу кафедри німецької філології ділиться враженнями після робочої поїздки до Німеччини під час літніх канікул.
Недуха Вікторія поїхала до міста Шверін (Північна Померанія) за допомогою програми MitOst. Вікторія отримала багато позитивних вражень, знайшла нових друзів та підвищила рівень знання німецької мови і гідний заробіток.
Шверін - місто озер, тому туризм в ньому відіграє досить важливу роль. Одним з визначних місць є Шверінський замок.
Вікторія відмітила привітність, щирість та гостинність німців. Студентка дякує кафедрі німецької філології за надану можливість у реалізації своїх планів та вдосконалення знань.