Профорієнтаційна робота в розпалі

23.01.23 року старша викладачка кафедри німецької філології Левицька Л.А. провела профорієнтаційну роботу для учнів 11 класу Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I ступеня - гімназія ім. В.Т. Сенатора». Учнів ознайомлено зі спеціальностями ННІ іноземних мов та кафедри німецької філології зокрема. Потенційних абітурієнтів детально проінформовано про особливості усіх освітньо-професійних програм на кафедрі німецької філології ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького та запрошено на День відкритих дверей. Із радістю чекаємо на вас, дорогі абітурієнти.