Настановча конференція з виробничої практики

19.01.22 відбулася настановча конференція з виробничої практики на підприємствах та в установах для студентів ОС бакалавр, спеціальності 035 Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька), куди були запрошені стейкхолдери ТОВ «Бізнеслабс» (biz24.online), які тісно співпрацюють з університетом та кафедрою німецької філології. Засновник фірми Андреас Райнбольд ознайомив студентів з особливостями проходження практики в установі та її діяльностю. Здобувачі вищої освіти змогли поставити питання та отримати вичерпні відповіді від стейкхолдерів. Дякуємо ТОВ «Бізнеслабс» та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.