АКТУАЛЬНО, НАУКОВО, ЦІКАВО… GREAT JOB Едуарда Спіркіна

На одному подиху пройшло лютневе засідання науково-дослідницького гуртка з перекладознавства. Звісно, не обійшлось без навчально-наукової складової: керівник гуртка доц. кафедри теорії та практики перекладу Ірина Литвин презентувала актуальну тему сьогодення: «Аудіовізуальний переклад як специфічна галузь перекладацької діяльності».
Родзинкою ж гуртка стала апробація кваліфікаційного проєкту Едуарда Спіркіна. Майбутній перекладач презентував власний закадровий синхронний переклад (войсовер) серії американського молодіжного бойовика «Баррі». Усі присутні: студенти 3-4 курсів і викладачі кафедри теорії та практики перекладу Віталіна Рейдало та Лілія Потапенко – із цікавістю дивилися уривок перекладеного фільму й оплесками виставили «відмінно». Лілія Вікторівна зізналася, що не відразу зрозуміла, що синхронний закадровий переклад – то студентська робота. Аня Рева та Дана Піскова повірили, коли почули голос Едіка в кадрі. Так, переклад за монтажними листами, «озвучка», синхронізація відеоряду, попадання в кадр…. з усім цим упорався Едуард. Учасники засідання науково-дослідницького гуртка з перекладознавства подякували Едуарду Спіркіну та його керівнику Ірині Литвин за неймовірні результати роботи.

Кафедра теорії та практики перекладy