ЛЕКЦІЯ ВІД ВІДОМОГО ПИСЬМЕННИКА ТА ПЕРЕКЛАДАЧА ВАЛЕРІЯ КИКОТЯ В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПЕРЕКЛАДАЧА

У Міжнародний день перекладу директорка ННІ іноземних мов Людмила Швидка привітала з професійним святом студентів, які опановують у Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького складний і водночас цікавий фах перекладача за освітньою програмою "Переклад (перша – англійська)", а відомий письменник, перекладач і перекладознавець, доктор філологічних наук, професор кафедри теорії та практики перекладу Валерій Кикоть прочитав для студентів і викладачів захопливу лекцію про провідних перекладачів Черкаського краю, які вписали найяскравіші сторінки в літопис українського художнього перекладу, розповів про їхні життєві й творчі шляхи, а також поділився своїми секретами перекладацької майстерності.

Кафедра теорії та практики перекладу