Запрошуємо на лекцію Світлани Жаботинської «Фреймування образу України в наративних битвах російсько-української війни»

3 жовтня 2024 р. Світлана Жаботинська, д. філол. наук, проф. кафедри англійської філології і методики навчання англійської мови Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, читає он-лайн лекцію "Ukraine’s Image Framing in the Narrative Battles of Russia-Ukraine War” / "Фреймування образу України в наративних битвах російсько-української війни" в Університеті Британської Колумбії, Ванкувер, Канада.

Час: 11:00 -- 12:00 (Ванкувер) / 21:00 -- 22:00 (Україна).

Бажаючі можуть приєднатися за лінком: https://cenes.ubc.ca/events/event/sawchen-lecture-svitlana-zhabotynska-ukraines-image-framing-in-the-narrative-battles-of-russia-ukraine-war/