14 вересня 2019 року представники Навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького долучились до святкування Дня міста.

Усі охочі мали змогу вивчити назви кольорів німецькою мовою за допомогою оригінальних та ефективних прийомів, взяти учать у майстер-класі з виготовлення штучних квітів у кольорах німецького прапору. Гості мали змогу взяти участь у безпрограшній лотереї. Усім бажаючим студенти наносили декоративні елементи мистецтва «BodyART».

Щира подяка учасникам заходу: викладачу кафедри німецької філології Дворовій К.В. та студенткам спеціальностей Середня освіта та Філологія (Мова і література (німецька)) та гостям за неповторну атмосферу й гарний настрій!