22 грудня 2020 року кафедра фонетики та граматики англійської мови ...

22 грудня 2020 року кафедра фонетики та граматики англійської мови ННІІМ спільно з кафедрою іноземних мов Черкаського державного політехнічного університету провела міжвузівський науковий семінар на тему "New Approaches to Teaching English for Students in the Modern Classroom". У семінарі прийняли участь 18 науковців, серед них – доктори та кандидати філологічних та педагогічних наук, старші викладачі.

Виступи були присвячені різноманітним проблемним питанням, що пов’язані з методикою викладання іноземних мов. Основними темами семінару стали ефективні інструменти он-лайн освіти в умовах дистанційного навчання (доповіді д.п.н. Махині Н.В,  к.ф.н. Чорної О.В., к.ф.н. Чепурної М., к.ф.н. Коваль С., ст.в. Дубчак І.П., ст.в. Зозулі О.В., ст.в. Аліфанової С.А., ст.в. Рябцевої І.) , проблеми методики викладання  іноземних мов (виступи к.п.н. Рудакової Л.П., к.ф.н. Кравченко Т., к.п.н. Ткаченко Л.), розвиток навичок та компетенцій, необхідних для ефективної навчальної роботи у ХХI сторіччі (виступи к.п.н. Ігнатьєвої О., ст..в. Петрової О.Б., ст.в. Разан А.П., ст. в. Дернової Т. ) та методи , що допоможуть зробити сучасний урок більш цікавим, позитивним та ефективним ( доповіді к.ф.н. Колесник Д., к.п.н. Ланских О., к.п.н. Ускової Л.).