18 квітня 2019 року в рамках XXІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених» (18-19 квітня 2019 року) відбулось засідання секції «Німецька філологія та методика навчання німецької мови». Керували роботою секції доцент Тесля В. А., доцент Титаренко О. І., доцент Овсієнко Л. О., викладач Ковтун Я. П.. Учасники конференції представили цікаві і змістовні доповіді з актуальних питань сучасної германістики та методики навчання, які викликали жваве обговорення. За результатами роботи секції було відзначено почесними грамотами авторів найкращих доповідей: перше місце за доповідь отримала студентка 4 курсу Сивогорла Аліна, друге місце присуджено магістрантці Поповій Крістіні і студенткам 4 курсу Марчук Наталії та Мураховській Оксані. Третє місце поділили Білоус Анна, Саліх Мікаель і Кодола Марина, за цікаву доповідь було відзначено грамотою студентку 3 курсу Нестеренко Надію. Вітаємо доповідачів-переможців і бажаємо подальших наукових успіхів усім учасникам конференції.