Кураторська година, присвячена Дню Гідності та Свободи

21 листопада 2023 р. куратори кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови к.ф.н.. старша викладачка Заїковська О.М.  та к.ф.н., старша викладачка Лєвочкіна С.В. разом зі студентами групи 4А спеціальності 014 Середня освіта та груп 3Б і 4Б спеціальності 035 Філологія провели кураторську годину, присвячену Дню Гідності та Свободи. Студентам було запропоновано подивитися відео та переглянути презентацію з історичними фактами подій, зокрема, передумови революційних подій 2013 року, початок протестів на Майдані, події Революції гідності та її наслідки.  Після перегляду відеоматеріалу та слайдів студенти отримали завдання – подумати, що б вони розповіли про День Гідності та Свободи іноземцям англійською мовою. Після кількох хвилин роздумів та зосередження здобувачі вищої освіти завзято відновлювали історичні події Майдану англійської мовою, що загалом виявилося цікаво та пізнавально.