Координатор Асоціації українських германістів Овсієнко Л.О. ...

Координатор Асоціації українських германістів Овсієнко Л.О. відвідала Черкаську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г. Шевченка та презентувала результати всеукраїнського проекту серед учнівської та студентської молоді, проведений за ініціативи Асоціації українських германістів. Переможницями проєкту „Naturkalender“ стали дві вихованки цієї школи: Скринник Аріна та Овсієнко Анна, чиї роботи були відібрані організаторами та ввійшли до 12 найкращих. Решта учасників проєкту зі школи № 28 за їх активну участь були нагороджені календарями. Щиро дякуємо шановній адміністрації школи за тісну співпрацю популяризацію німецької мови в Черкаській області. Усім учасникам бажаємо подальших успіхів.