Наші германісти провели науково-практичну конференцію

25 квітня 2017 року у ННІ іноземних мов відбулась Всеукраїнська науково-практична заочна конференція «Актуальні питання германістики та перекладознавства». Організаторами конференції є кафедра німецької філології і кафедра фонетики та граматики англійської мови. З вітальним словом до учасників конференції звернулась директор ННІ іноземних мов доцент Швидка Людмила Володимирівна.

Доктор філологічних наук, професор,  заслужений працівник освіти України Селіванова Олена Олександрівна відкрила пленарне засідання змістовною, актуальною та цікавою доповіддю на тему «Збереження сугестії текстів у перекладі».

Сучасний підхід до вивчення іноземної мови представив у своїй доповіді “The Interaction Hypothesis of Second Language Acquisition – Issues and Problems” професор Мюнстерського університету (Німеччина), почесний лектор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Лінгард Лєґенгаузен. Учасники конференції із зацікавленням сприйняли запропоновані наукові інновації.

Після пленарного засідання учасники конференції представили свої доповіді, відбулися жваві обговорення та плідні наукові дискусії.

За результатами конференції буде опубліковано науковий збірник.