Подорожі під час навчання за програмою Еразмус+

Вже третій місяць шестеро студенток ННІ іноземних мов навчаються в університеті Вальядоліда, Іспанія за програмою Еразмус +. Якщо ви думаєте, що будні студентів проходять лише за навчанням, то це не зовсім так ) Еразмус + - це прекрасна можливість відкрити цілий світ, поєднуючи навчання і подорожі.
Своїми враженнями від подорожей ділиться студентка 3 А курсу Черненко Анастасія
"Минулими вихідними я відправилися у подорож на північ Іспанії, до міст Ов'єдо та Хіхон. Обидва міста надзвичайно красиві. Ов'єдо оточене одними з найбільших в Європі горами та вдало поєднує в собі історичні пам'ятки та сучасну архітектуру. Хіхон же розташований на узбережжі Атлантичного Океану, Берегова лінія тягнеться вздовж усього міста. Це була моя перша "зустріч" з океаном, але я хочу неодмінно це повторити. Незважаючи на те, що вже кінець осені, погода була досить літня, тому поїздка вдалася на славу. Я отримала купу позитивний вражень та провела час в чудовій компанії інших студентів Erasmus+ , звісно ж постійно практикуючи англійську мову."