Німецька мова в Україні: традиції, успіхи, завдання

28–29 вересня 2018 року на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася ювілейна XXV Міжнародна науково-практична конференція Асоціації українських германістів «Німецька мова в Україні: традиції, успіхи, завдання», у якій цьогоріч взяли участь понад 180 учасників з усіх областей України, а також гості з Німеччини, Австрії, Польщі, Бразилії, Туреччини, Болгарії та Киргизстану.
На ювілейну конференцію було делеговано представників кафедри німецької філології: координатора Черкаського обласного осередку Асоціації українських германістів, доцента Овсієнко Лесю Олександрівну, завідувача кафедри німецької філології, доцента Теслю Вікторію Анатоліївну та старшого викладача кафедри Стройкову Світлану Анатоліївну.
Викладачі взяли активну участь у роботі секцій, присвячених питанням граматики німецької мови, літературознавства, лексикології, перекладознавства, дидактики та методики;

відвідали семінар видавництва Hueber, організований для учасників конференції Асоціації українських германістів під керівництвом Іванки Голуб, де було представлено найновіший підручник Schritteinternationalneu.
На конференції науковці мали нагоду обмінятися досвідом з провідними українськими та іноземними науковцями, провести жваві дискусії, встановити нові контакти та познайомитися з неповторною архітектурою історичного центру Львова.