30 РОДЗИНОК СТУДЕНТІВ ОП ПЕРЕКЛАД (перша – англійська)

12 травня 2023 року кафедра теорії та практики перекладу ННІ іноземних мов провела засідання секції «Переклад» у рамках XXV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених «Актуальні проблеми природничих і гуманітарних наук у дослідженнях молодих учених «РОДЗИНКА ‒ 2023», зібравши майже півсотні учасників. Студенти ОП Переклад (перша – англійська) представили тридцять наукових робіт, тематика яких охопила інформативний, художній та авдіовізуальний переклад.

Цікавим надбанням засідання секції були виступи Георгія Гугучія, який розповів про власний переклад військових мемуарів Ш. Парнелла та Дж. Р. Брунінга (науковий керівник – ст. викладачка Тетяна Макгауен); Валерії Хакало та Вікторії Ільєнко, які представили фрагмент українського войсовера серії британського телесеріалу «Вікторія» (науковий керівник – доцентка Ірина Литвин); Світлани й Анастасії Парибок, які акцентували увагу на перекладацькій спадщині українського поета, письменника та перекладача Івана Франка (науковий керівник – доцентка Ірина Литвин). Катерина Лисенко та Лілія Очеретна розкрили трансформаційний потенціал українського перекладу зарубіжних художніх творів (наукові керівники – доцентка Наталія Рибалка,      ст. викладачка Світлана Сторчеус; ).

За активну наукову та перекладацьку діяльність студентам вручено грамоти. Щиро дякуємо всім учасникам засідання та бажаємо творчої наснаги і подальших успіхів! До наступних зустрічей!

Кафедра теорії та практики перекладу