Екскурсія до Черкаського інституту пожежноі безпеки

18 травня студенти 1 курсу на чолі з куратором Щур Світланою Миколаївною відвідали Черкаський інститут пожежноі безпеки  (ЧІПБ) -  начальний заклад, який готує фахівців із забезпечення цивільного захисту населення і територій України.

Курсанти ЧІПБ дуже тепло зустріли відвідувачів і ознайомили їх з буднями свого навчального процесу. Студенти ННІІМ мали змогу спостерігати, як працює пожежне обладнання і навіть спробувати себе за кермом пожежної машини. Вони одягали пожежні костюми, намагаючись вкластися в нормативи (майже вдалось!). Також, господарі закладу продемонстрували, як працюють захисні аппарати, що ними користуються пожежники під час небезпеки газової атаки. Ціковою була і розповідь гіда у музеї інституту про становлення системи пожежної безпеки в Україні. Першокурсники залишали заклад збагачені новими знаннями та під враженням від нових знайомств.