Ми говоримо французькою, а ви?

Навчальний рік щойно розпочався, а студенти-перекладачі вже вдосконалюють свої знання з іноземних мов, практикуючи їх із носіями. Так, у п’ятницю, 8.09.2017, до нас завітав гість із Франції, студент Нантського університету (фр. Université de Nantes) П’єр Жан Матьйо Бенето.
Під час зустрічі із студентами-перекладачами 4-ого курсу обговорювали вищу освіту і перспективи розвитку перекладацької діяльності в світі, актуальні політичні питання, кулінарію, кіно, музику Франції і України. П’єр поділився своїми враженнями від перебування в нашій країні, продемонстрував знання декількох слів українською мовою. Цей дружній візит вкотре показав близькість наших народів і бажання пізнавати культуру одне одного.
Дуже дякуємо П’єру Жану Матьйо Бенето за спілкування, привітність і готовність ділитися досвідом, а також четвертокурсниці Вероніці Цьомі за допомогу в організації зустрічі.