У ННІ іноземних мов відбулася лекція професора з Німеччини

1 грудня студенти ННІ іноземних мов мали змогу прослухати онлайн лекцію професора Дірка Хофмана з Німеччини, який зараз проживає  в Іспанії і працює в університеті Вальядолід.  Лекція була проведена в межах культурно-просвітницького  проєкту кафедри сучасних практик викладання англійської мови “Cross cultural talks”. Модератором заходу була в. о. завідувачки кафедри сучасних практик, доцентка Наталія Сливка.

Метою проєкту “Cross cultural talks” є підтримка вищої освіти України, зокрема студентства, у воєнний період. У межах проєкту кафедра сучасних практик викладання англійської мови запрошує викладачів  із європейських університетів долучитися до проведення онлайн заходів для українських студентів, які зараз потребують моральної і освітньої підтримки. Під час лекції “What about German culture topics?” студенти мали змогу дізнатися більше про Німеччину, її населення; про німецьку систему освіти, її переваги та недоліки; познайомилися із культурними традиціями цієї країни та обговорили стереотипи, притаманні німцям. Спілкування вийшло двомовним, адже студенти мали змогу задавати питання спікеру як англійською так і німецькою мовами. Студенка 2-А курсу Подушкіна Мар'яна, яка зараз перебуває в Німеччині розповіла про свої враження від перебування в цій країні та поділилася власними відео.  Студентка 1 курсу магістратури Аня Мовчан долучилася до спілкування німецькою мовою і також поділилася своїми враженнями від поїздки в Німеччину. Учасники заходу щиро вдячні професору Хофману за таку неймовірно цікаву лекцію і сподіваються на подальші зустрічі онлайн.