#Crossculturaltalks

Хоча щоденні повітряні тривоги руйнують хитке відчуття спокою та рівноваги кожного українця й, ніби, пригальмовують наш поступ до майбутнього, викладачі кафедри сучасних практик англійської мови, як і весь колектив навчально-наукового інституту іноземних мов, не припиняють «вдихати життя» у навчальну буденність, мотивуючи та заохочуючи студентів до постійного професійного розвитку. А, якщо ти відданий справі творити майбутнє, то завжди знайдеш однодумців, і освітній волонтерський проєкт “Cross Cultural Talks”, ініційований кафедрою, є гарним підтвердженням цієї ідеї.
12 грудня 2023 року до дружньої інтернаціональної наукової родини навчально-наукового інституту іноземних мов доєднався Renan Castro Ferreira (PhD in Linguistics) з Федерального університету Пелотаса (UFPEL), Бразилія. Науковець презентував доповідь на тему "Bilingual minds in motion: a look into conceptual transfer in the learning of English as a foreign language". Тема білінгвізму надзвичайно зацікавила студентів, адже онлайн лекцію відвідало більш ніж 60 учасників! Багато студентів ставили свої запитання нашому бразильському колезі й отримували вичерпні відповіді на них!
Ми вдячні Ренану за його високий професіоналізм і бажання підримати українських студентів!
Thank you, Renan Castro Ferreira, for your professionalism and support!
А ми продовжуємо нашу роботу, бо українське майбутнє не зупинити. Бо майбутнє об’єднує й стирає кордони!