Позитив для студентів ННІІМ

Часто буває так, що людині бракує трохи ніжності, теплих почуттів та трепетності. Це все можна отримати від милих тваринок, яких відвідала наша група нещодавно в одному з торговельно-розважальних центрів Черкас. Це місце наповнене добром і любов'ю, місце, де кожен обов'язково стане трошки щасливішим.  Ми зустріли безліч великих і малих декоративних кроликів, равликів, невеличкого кенгуру та неперевешеного єнота.

Коли ми потрапили на виставку звірів,наша група зарядилася купою енергії та позитиву. Адже маленькі тваринки - це наші друзі, які потребують допомоги та нашої уваги. Вони були дуже милі і легко ішли на контакт із відвідувачами. Ми мали змогу потримати їх на ручках та накормити смачними снеками.

Єнот видався з дуже бурхливим характером, але все таки, майже кожен з нас спробував його тримати у себе на руках чи спині.

Особливо нам припали до вподоби маленькі кролики, які горнулись до нас з усією душею, відчуваючи наше тепло.

Ми на мить стали друзями з цими прекрасними створіннями!
Кожний із нас зрозумів, як приємно дарувати любов тим, хто її потребує.

ГРУПА 74, ІНСТИТУТ НОЗЕМНИХ МОВ