Науково-методичний семінар для вчителів німецької мови „Deutsch rund um die Uhr“

26 березня 2019 року кафедра німецької філології провела регіональний науково-методичний семінар для вчителів німецької мови „Deutsch rund um die Uhr“. З вітальним словом до учасників семінару звернулась завідувач кафедри німецької філології, доцент Тесля Вікторія Анатоліївна.

Учасників семінару привітав професор Мюнстерського університету (ФРН), почесний лектор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Лінгард Легенгаузен.

Доцент кафедри німецької філології Овсієнко Леся Олександрівна ознайомила присутніх із новими проектами Асоціації українських германістів та діяльністю Черкаського осередка АУГ.

Роботу семінару продовжили змістовні і цікаві воркшопи „Filme im Deutschunterricht“ і „Selbständige Arbeit an Videofilmen“, де було розглянуто особливості використання навчальних відеофільмів як на заняттях німецької мови, так і для організації самостійної роботи.

Після перерви учасники семінару взяли участь у воркшопі „Deutschland in Stationen, Partnerarbeit bzw. Kleingruppen“, де на практиці засвоювали новітні методики викладання німецької мови із залученням країнознавчих матеріалів.

Вчителі німецької мови залишили схвальні відгуки про семінар, подякували й висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.