ПЕРЕКЛАДАЧІ ВЧИЛИСЯ ПРЕДСТАВЛЯТИ СВОЮ НАУКОВО-ДОСЛІДНУ РОБОТУ

15 квітня відбулось відкрите засідання студентського наукового гуртка «Актуальні проблеми перекладознавства». Студенти другого та третього курсів разом з доц. кафедри теорії та практики перекладу Іриною Литвин і канд. пед. наук Віталіною Рейдало з’ясували: як починати виступ на конференції чи захисті науково-дослідної роботи, як створити презентацію, як правильно представити результати свого наукового пошуку з перекладознавства, як дискутувати.

Зі своїми напрацюваннями переконливо виступила студентка 3 курсу Віталіна Кравченко. Жваву розмову серед студентів викликав представлений нею матеріал. Майбутні перекладачі обмінювались міркуваннями, аналізували, ставили запитання. Особливо активною опонеткою зарекомендувала себе Римма Богдан. Гідно презентувала свою роботу третьокурсниця Анна Стрижак.

Тож, учасники корисного та змістовного діалогу уже готові до Всеукраїнської  конференції «Родзинка» - 2019.

Кафедра теорії та практики перекладу