Академічна мобільність у Німеччині

Минулого літа студентка 4 курсу кафедри німецької філології Нагаєвська Анастасія скористалася можливостями програми MitOst та відвідала острів Рюген (Німеччина), де працювала та вдосконалювала рівень мови. Анастасія мала можливість подорожувати Німеччиною, відкривати її красу, знайомитися з новими людьми. Відвідані нею Штральзунд та Герен залишили незабутні враження. Також студентка поділилася враженнями від місця перебування: «Герен – це невеличке селище з мальовничими краєвидами на березі Північного моря. Місце популярне серед туристів, яких приваблює краса природи». Наостанок студентка відмітила привітність німців, та їх готовність надати допомогу у будь-якому питанні. Анастасія дякує кафедрі німецької філології за можливість реалізувати свої плани та вдосконалити знання німецької мови.