Студентка отримала подяку Департаменту

Мовчан Анна – студентка 1 курсу ОС «Магістр» ОПП Мова і література (німецька, англійська) кафедри німецької філології Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького нагороджена подякою Департаменту охорони здоровʼя та медичних послуг Черкаської міської ради за перекладацьку діяльність під час ділових зустрічей з представниками міста Білефільд (Німеччина) у рамках співпраці Департаменту охорони здоровʼя та медичних послуг Черкаської міської ради з німецькими партнерами (Черкаська міська рада https://m.facebook.com/rada.cherkasy/posts/pfbid02mv31zQ2bXfRpLiN8RGpjmucY9ofc511NwfS2Fpz7f85pYv6ENKcmxreQz1iKZ37dl?_rdr) Кафедра німецької філології пишається високими здобутками здобувачки освіти та бажає подальших успіхів.