Академічна мобільність в Німеччині

Студентка 4 курсу кафедри німецької філології ділиться досвідом після поїздки до Німеччини під час канікул. Лізунова Дар’я здійснила поїздку у Північну Померанію за програмою MitOst, провела незабутній час в Німеччині, отримала море  вражень та знайшла нових друзів. Паралельно з незабутніми враженнями, можливістю удосконалення рівня мови, Дарʼя отримала і гідний заробіток, так як змогла працювати у м. Шверін. Шверін відоме великою кількістю озер навколо міста, і Шверінським замком, славиться квітучою природою, чим і приваблює туристів з усієї Німеччини. Студентка відмітила гостинність німців, привітність та підтримку України у цей нелегкий час.