ВИКЛАДАЧКА КАФЕДРИ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ПЕРЕКЛАДУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У SZKOLENIACH DLA NAUCZYCIELI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO

25 березня 2019 року викладачка кафедри теорії та практики перекладу Інна Назаренко разом із випускницями спеціальності «Переклад Слов’янських мов» Мариною Побережною i Наталією Демчишин (2017 рік випуску) відвідали szkolenie dla nauczycieli języka polskiego jako obcego, організоване Szkołą Języków Obcych Glossa у місті Києві. Курси проводив носій польської мови, викладач Glossy Pan Jerzy Terka. Учителів-полоністів навчали новим методикам роботи з дидактичними матеріалами, зокрема з таблицями, схемами та ілюстраціями; пояснювали, яким чином можна урізноманітнити роботу над текстом та домашні завдання. Учасниці курсу привезли нові знання з методики викладання польської мови, дипломи та незабутні враження.

Кафедра теорії та практики перекладу