Підсумки конкурсу на знання неправильних дієслів англійської мови

В ННІ іноземних мов завершився конкурс на знання неправильних дієслів англійської мови. Серед студентів І курсу спеціальності 014 Середня освіта освітньої програми Мова і література (англійська, німецька) 1 місце посіла Альона Зубко, 2 місце розділили Андрій Гончаренко і Анастасія Дьяконова, 3 місце присуджено Єлизаветі Єрмаковій, Дарині Куроченко, Анні Посуваловій та Єлизаветі Шакіній. Студентка освітньої програми Зарубіжна література та англійська мова Світлана Калашник посіла 3 призове місце.
Серед студентів спеціальності 035 Філологія освітньої прорграми Переклад (перша - англійська) 1 місце поділили Вікторія Данилейко і Емілія Недвига, 3 місце присуджено Ганні Жидовських, Софії Кукушкіній, Вікторії Осадчій, Дарині Черненко, Ользі Мельник і Софії Сіненко. Усім учасникам вручено сертифікати учасника конкурсу.