ПРИНЦИПИ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

30.01.23 на кафедрі німецької філології було проведено семінар для студентів ННІ іноземних мов «Принципи академічної доброчесності». Завідувачка кафедри Овсієнко Леся Олександрівна звернула увагу студентів на основні принципами академічної доброчесності, положення МОН та нормативні документи Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького щодо академічної доброчесності. Студенти не тільки дізналися багато нового, а й обмінялися досвідом від навчання за межами країни, порівнявши дотримання принципів академічної доброчесності в Україні та в закладах освіти за її межами. Кафедра німецької філології дякує усім учасникам заходу за їхню активність та запрошує на наступні семінари.