Координатор Асоціації українських германістів від Черкаської області Овсієнко Л.О. та доцент кафедри німецької філології Титаренко О.І. відвідали 18 листопада 2020 шостий онлайн-захід, що  завершив дистанційний проєкт «Політика на уроках DAF – діджиталізація», який проводився за сприяння Асоціації українських германістів.

Завідувачка кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Національного університету імені Івана Франка у Львові, Президент Асоціації українських германістів Алла Паславська спілкувалася з учасниками на тему «Наскільки політичним може бути вчитель? Асоціація українських германістів та політика». Члени АУГ обговорили подальшу співпрацю та пропозиції щодо реалізації проєктів.

Проект був організований Асоціацією українських германістів за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні та технічної підтримки проєкту з цифрових технологій в сучасній освіті «Learnopolis».