Хто на новенького?:))

Студенти, які вивчають польську, радо зустріли нового викладача

Із жовтня 2019 р. на кафедрі теорії та практики перекладу у ННІ іноземних мов ЧНУ ім. Богдана Хмельницького працює пан доктор Пьотр Пизел – викладач польської мови, посланець Польського Національного агентства академічних обмінів.

Знайомство пана доктора зі студентами спеціальності «Переклад слов’янських мов» і викладачами кафедри теорії та практики перекладу відбулося за кавою у невимушеній і дружній атмосфері. Студенти Валерія Палій і Андрій Юхно (4 курс), Леся Нечипоренко, Анастасія Болотюк й Анастасія Чапенко (3 курс), Наташа Горбатюк (2 курс) і Дана Савєнкова (1 курс) разом із викладачами Іриною Литвин, Лілією Потапенко, Віталіною Рейдало представили багаторічні освітні та громадські традиції Полонійного центру, із вдячністю згадали пані Еву Назарук-Стоцьку та висловили надію, що пан доктор також буде наближати до студентства ЧНУ польську науку та культуру. У свою чергу Пьотр Пизел, який за освітою і колом наукових інтересів є до всього істориком і культурознавцем, розповів про свій багаторічний досвід викладання польської як іноземної у різних країнах, а також зізнався, що майбутні перекладачі та студенти інших спеціальностей ЧНУ – педагоги, мистецтвознавці, міжнародники, які вивчають польську, справили на нього враження сумлінних учнів, налаштованих на особистісний розвиток і зацікавлених у додаткових можливостях, які відкриває їм знання польської.

Отже, знайомство відбулося і обіцяє бути приємним, а головне – плідним.

Кафедра теорії та практики перекладу