Обговорення освітніх програм із стейкхолдерами

31.01.22 кафедра німецької філології провела розширене засідання кафедри з обговорення освітніх програм, куди були запрошені стейкхолдери, які тісно співпрацюють з кафедрою.

Серед запрошених:
•Гуреля О.М. – вчитель іноземних мов, заступник директора Черкаської спеціалізованої школи № 28 І-ІІІ ступенів ім. Т.Г. Шевченка;
•Дзеціна С.І. – вчитель німецької мови Софіївсько-Борщагівського НВК Бучанського району;
•Єременко Л.В. – вчитель іноземних мов Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.Є. Корнійчука;
•Мураховська О.М. – фахівець фірми Raumschmiede, Kundenservice;
•Новікова Р.Р. – вчитель іноземних мов Черкаської гімназії № 31.
Стейкхолдери дали слушні рекомендації гарантам та групам забезпечення ОП зі спеціальності 014 «Середня освіта» відповідно до вимог НУШ та внесли свої рекомендації щодо удосконалення освітніх програм. ОП 035 «Філологія» розглядалася та аналізувалася на основі затверджено стандарту.
Кафедра німецької філології щиро дякує стейкхолдерам за приділений час, за їхні цінні рекомендації та сподівається на подальшу плідну співпрацю.