Профорієнтаційна Робота в Школі №28 імені Тараса Шевченка: Відкриття Нових Горизонтів для Майбутніх Студентів

1 березня 2024 року студенти 4 курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Тимошенко Ніна та Афанасьєва Юлія, під керівництвом доцента кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Пашіс Лариси Олександрівни та старшого викладача Лєвочкіної Світлани Владиславівни провели профорієнтаційну роботу в школі №28 імені Тараса Шевченка. Основна мета заходу - допомогти учням 10 та 11 класів у виборі майбутньої професії та ознайомити їх з можливостями гуманітарного навчання.

Презентація, підготовлена студентами, включала актуальні аспекти навчання, можливості міжнародних стажувань  та можливості для професійного зростання та перспективи в майбутньому. Учні активно брали участь у дискусіях та висловлювали свої погляди щодо майбутньої кар'єри.

Профорієнтаційна робота сприяла не лише популяризації університету, але й допомагала учням зрозуміти, які можливості чекають на них у майбутньому. Заходи проходили в дружній атмосфері, піднімаючи рівень професійного самовизначення майбутніх абітурієнтів.

Завершуючи цей етап педагогічної практики, студенти вражені великим потенціалом та обізнаністю учнів школи №28. Вони вірять, що кожен з учасників заходу зможе знайти свій шлях у світі гуманітарних наук та освіти.