СВЯТО ПОЕТИЧНОГО СЛОВА В ННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

19 березня 2018 р. у рамках святкування Міжнародного дня поезії відбувся конкурс читців, який поєднав студентів інституту і викладачів кафедри російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання.

Близько 40 учасників різних курсів та всіх спеціальностей долучилися до свята поетичного слова, яке звучало українською, англійською, російською, німецькою мовами. Студенти – майбутні філологи, перекладачі, читали поезії класиків світової літератури (Е. По, Дж. Байрона, Л. Українки,  І. Франка, Л. Костенко, В. Симоненка, А. Ахматової, М. Цвєтаєвої, Б. Пастернака, Е. Асадова, С. Єсеніна, О. Блока) та сучасних українських авторів (А. Любка). Лунали також і власні поезії студентів-третьокурсників Агасімової Тетяни, Семенюти Валентини, Савченко Яни. А студентка 1 курсу Кваша Яна, яка навчається за спеціальністю «Переклад», запропонувала власний переклад поезії В. Гюго «На сході сонця».

Журі відзначило високу виконавську майстерність всіх учасників і визначило переможців конкурсу. Ними стали: Бринько Анастасія (1-А) – 1 місце, 2 місце поділили Мащенко Юлія (1-Б) і Котляр Олександр (1-Ж) 3 місце дісталося Володько Марії (3-Є) і Тукалу Артемові (1-А).