Участь у студентській конференції

27.02.2023 студенти кафедри німецької філології: Білоус Аліна, Кондратьєва Світлана, Шабаш Надія, Трохименко Анна, Смуглій Катерина, Маврєнкова Дар’я, Скоробагацька Евеліна, Глизь Олександр, Башлик Софія, Соловйова Уляна, Гайдаш Марія, Мигаль Анастасія Житнікова Альона, Якуба Альона, Радченко Софія, Тюрпека Микита, Мовчан Анна та Шевченко Катерина мали чудову можливість взяти участь у студентській конференції, організатором якої був університет Грінвіча. Конференція проходила під гаслом «Студентами, для студентів» Студенти дуже вдячні за цей досвід, оскільки мали змогу обмінятися думками з іноземними студентами про студентське життя поза навчальним процесом, а також послухати думки англійців щодо професійного і громадського життя. Здобувачі освіти німецького відділення дякують за проведену конференцію та з нетерпінням чекають на нові заходи.