Профорієнтаційна робота

7-9 лютого 2018 року старший лаборант кафедри практики англійської мови ННІІМ Шипілова А.М. відвідала Канівський колледж культури і мистецтв, Канівську гімназію імeні Івана Франка, Канівську загальноосвітню санаторну школу-інтeрнат, Канівськe вищe профeсійнe училищe і розповіла майбутнім абітурієнтам про можливості вступу до Навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Учні та студенти були проінформовані про спеціальності, умови вступу та працевлаштування після закінчення ННІ іноземних мов.

Старший лаборант Шипілова Анастасія розповіла на власному прикладі, яке студентське життя очікує старшокласників у Навчально-наукового інституту іноземних мов, наголосивши на тому, що навчання в університеті – це не занадто складно, якщо воно у задоволення. Учні та студенти цих навчальних закладів отримали інформацію про спеціальності, працевлаштування випускників ННІІМ та календарний план вступу.

Канівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат, 11-А клас

Канівське вище професійне училище, група ВПУ – 5