Настановча зустріч у рамках реалізації програми внутрішньої академічної мобільності

19 березня 2024 р. у рамках реалізації програми внутрішньої академічної мобільності відбулася онлайн зустріч між представниками Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Від ЧНУ до зустрічі долучилися кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Лариса Пашіс, доктор педагогічних наук, професор кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови, гарант ОП «Мова і література (англійська, німецька)», викладач курсу «Сучасні проблеми навчання іноземної мови» Олена Вовк, координаторка внутрішньої академічної мобільності від кафедри кандидат філологічних наук, старший викладач Вікторія Токарчук та студентка 1 курсу магістратури спеціальності 014.021 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) Інна Черненко.

ПНПУ імені В. Г. Короленка на зустрічі представляли кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської та німецької філології, заступник директора ННІ іноземних мов Ірина Тимінська, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської та німецької філології, гарант ОП «Середня освіта (Мова і література (англійська)» Вікторія Кравченко, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської та німецької філології, викладач курсу «Англійська мова у професійному спілкуванні» Валентина Воскобойник, координаторка внутрішньої академічної мобільності від кафедри англійської та німецької філології, кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської та німецької філології Руслана Шрамко та студенти 1 курсу магістратури спеціальності 014.021 Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література) Владислав Ганнущенко та Анастасія Клемент.