Профорганізаційна робота

29-31 січня та 6 лютого 2018 року викладачі кафедри фонетики і граматики англійської мови Кравченко Т.М., Разан А.П., Дубчак І.П., Калько О.М., Аліфанова С.А. разом із викладачем кафедри практики англійської мови Лєвочкіною С.В. відвідали загальноосвітні школи № 4 та №11, гімназію №31, також спеціалізовані школи № 3 та №33 та провели профорієнтаційну роботу з учнями 10-11 класів.

Майбутні абітурієнти були поінформовані про напрями підготовки, за якими навчаються студенти в ННІ іноземних мов, особливості цьогорічної вступної кампанії та перспективи їхнього навчання в ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Для заохочення старшокласників, викладачі презентували 2 відео про ННІ іноземних мов створенних кафедрою фонетики та граматики англійської мови, які наочно демонструють активне навчальне та соціальне життя студентів ННІІМ.

Старшокласникам було запропоноване посилання для завантаження цих кліпів на телефони. Також кожний клас отримав комплект брошур для абітурієнтів з усією необхідною інформацією.