Академічна мобільність на кафедрі німецької філології

У рамках академічної мобільності на кафедрі німецької філології 20 листопада 2020 року відбулася лекція Лілії Ростиславівни Безуглої, доктора філологічних наук, професора кафедри німецької філології і перекладу Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна. На лекцію «Адресатні займенники в германських і слов’янських мовах» було запрошено студентів і викладачів ННІ іноземних мов. В ході лекції було розглянуто адресатні займенники у сучасних германських мовах і у давні часи, проаналізовано розвиток займенникового звертання в українській, російській, англійській і німецькій мовах та представлено відмінності сучасних німецьких, російських і українських адресатних займенників. Щиро вдячні Лілії Ростиславівні Безуглій за змістовну лекцію і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!