У ННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВІДБУВСЯ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

26 – 27 березня 2019р.  Кафедра російської мови, зарубіжної літератури та методики навчання у межах  Всеукраїнської науково-практичної конференції «Іноземні мови та зарубіжна література: орієнтири, напрями, методика й інновації» провела науково-практичний семінар для учителів зарубіжної літератури на тему: «Основні тенденції розвитку літературного процесу ХХІ століття».

Захід об’єднав понад півсотні учасників, серед яких були вчителі зарубіжної літератури навчальних закладів м. Черкаси та Черкаської області, викладачі та студенти.  Учасники семінару заслухали цікаві наукові й методичні доповіді к. філософ. н, доц. Павла Васильовича Кретова, к. філол. н., доц. Інги Василівни Богданової.

Семінар засвідчив, що тематика, запропонована до обговорення, є справді актуальною як  для сучасної науки і практики викладання зарубіжної літератури, так і  суспільного сьогодення.