Дистанційне навчання поставило нові виклики ...

Дистанційне навчання поставило нові виклики як перед студентами, так і перед викладачами. Студенти не лише опановують новий матеріал, але й навчаються бути більш організованими, відповідати за процес і результати свого навчання.
Викладачі теж постійно вдосконалюють свої навички: опановують методи он-лайн освіти, навчаються працювати з новими освітніми платформами і всіляко підвищують свою кваліфікацію без відриву від навчального процесу (in-service education).
Так, доцент кафедри фонетики і граматики Кравченко Т.М. нещодавно пройшла міжнародне стажування з теми «The Cloud service storage for on-line stydying on the example of the Zoom platform», яке проводилось на базі університету м. Люблін, Польща. Наразі Таміла Миколаївна проходить стажування «ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ЯК НЕТРАДИЦІЙНА ФОРМА СУЧАСНОЇ ОСВІТИ НА ПРИКЛАДІ ПЛАТФОРМИ MOODLE», який був запропонований ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»