СТУДЕНТОК СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПЕРЕКЛАД» НАВЧАЛИ МАЙСТЕРНОСТІ ДЕКЛАМАЦІЇ ПОЛЬСЬКІ АКТОРКИ

3-5 листопада студентки спеціальності «Переклад. Слов’янські мови» Інна Волошин і Світлана Голікова взяли участь у XXVI декламаційному конкурсі для поляків з України «KRESY 2017», організованого Підляським відділом Товариства «Польська громада». Проект співфінансований Сенатом Республіки Польща в рамках опіки Сенату Республіки Польща над поляками за кордоном.

120 учасників з усієї України: дошкільнят, школярів, студентів, дорослих радо зустріла пані Марія Сівко – директор Польського Дому в Києві. Протягом трьох днів учасники поринули з головою у польську культуру, її традиції та неповторність; відчули красу польської літератури. З декламаторами проводили тренінги та майстер-класи з вимови, артистизму, поведінки на сцені акторки лялькового театру з Ольштину. Декламування віршів відбулося в музеї Миколи Лисенка, де учасників і гостей заходу привітав пан Томаш Дедерко – начальник Консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні.

Інна Волошин і Світлана Голікова щиро вдячні організаторам конкурсу за подароване свято!!!

Кафедра теорії та практики перекладу