ПЕРЕКЛАДАЧІ СВЯТКУЮТЬ

30 вересня 2019 року в ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького студенти спеціальності ПЕРЕКЛАД разом із викладачами кафедри теорії та практики перекладу святкували Всесвітній день перекладача. Цього теплого вересневого дня студенти першого курсу за традицією висадили деревця: ще два бузки розквітнуть весною біля 3-го навчального корпусу університету та залишаться приємною згадкою про студентські роки для першокурсників. Традиційно шумів перекладацький ярмарок смаколиків, старанно випечених студентами-перекладачами, адже усі зібрані кошти підуть на подарунки для вихованців дитячого будинку. Не забули almamater і випускники спеціальності Переклад. Прийшла привітати зі святом випускниця романо-германського перекладу, нині жителька США, Ліза Бузирєва-Hendricks, а також випускниці перекладу слов’янських мов Юлія Кулінська й Ірина Ушкова – зараз магістрантки польських вишів. Танець, поставлений Іриною Ушковою, став яскравим святковим подарунком. День був наповнений цікавими та змістовними заходами: зустрічі з носіями мов, перегляд і обговорення фільму англійською мовою, урочистий концерт, який завершився виголошенням першокурсниками клятви перекладача. Із теплими словами вітання звернулася до студентів і викладачів спеціальності Переклад директорка ННІ іноземних мов Людмила Швидка.
Проте свято не було обмежене лише стінами університету. Серед могутніх сосен черкаського лісу майбутні перекладачі – студенти 2 та 4 курсу – разом зі своїми кураторами змогли не лише насолодитися чудовими краєвидами і вдихнути цілюще повітря, а й весело та цікаво провести час: смачна каша, різноманітні спортивні ігри та конкурси, заряд енергії та бадьорості – все це мали учасники заходу.

Кафедра теорії та практики перекладу