Результати проведення олімпіади з практики англійської мови серед студентів 1 курсу

Кафедра фонетики і граматики англійської мови провела олімпіаду з практики мови  серед студентів 1 курсу (спеціальності «Середня освіта» та «Філологія»). Олімпіада складалася з двох турів. Перший тур полягав у здійсненні студентами художнього перекладу вірша Джона Кіта «On the grasshopper and cricket».

За рішенням журі, авторство найкращих перекладів належить:

Жупинас Анастасії, гр. 71  (1 місце)

Нетесі Альоні, гр. 71 (1 місце)

Ільїній Тетяні, гр. 74 (2 місце)

Павловій Анні, гр. 72 (2 місце)

Матвієнко Оксані, гр. 72 (3 місце)

Раковій Олександрі, гр. 75 (3 місце)

У другому турі учасникам було запропоновано виконати завдання, спрямовані на перевірку різних навичок читання (ознайомлювальне, вивчаюче, вибіркове тощо) текстів рівня В2.

Найкраще з завданнями впоралися:

Жупинас Анастасія, гр. 71 – 1 місце

Нетеса Альона, гр. 71 – 2 місце

Матвієнко Оксана, гр. 72 – 3 місце

Щиро вітаємо Анастасію, Альону й Оксану з отриманням призових місць і бажаємо подальших успіхів!