Першокурсники ННІ іноземних мов – повноправні студенти!

Свято першокурсника відбулося в ННІ іноземних мов 25 вересня. У дружньому родинному колі викладачів та колег зі старших курсів студенти - першокурсники продемонстрували свої багатогранні таланти: неабиякою акторською майстерністю порадували глядачів майбутні перекладачі, танцювальні номери додали драйву до атмосфери свята. Особливого звучання набула пісня «Все буде добре», яка виразила надію першокурсників на успішне складання сесії та щасливе студентське життя.

Директор інституту Людмила Швидка привітала усіх учасників свята та вручила залікові книжки, побажавши гарних оцінок, особистого успіху та розкриття творчого потенціалу кожного студента.