Результати проведення олімпіад з практики англійської мови серед студентів 2 курсу

Кафедра фонетики і граматики англійської мови провела олімпіаду з практики мови  серед студентів 2 курсу (спеціальності «Середня освіта» та «Філологія»). Олімпіада складалася з двох турів.

Перший тур полягав у написанні ессе на одну із запропонованих тем (Reasons why people lie, Believe it or not, The dangers of gossip, I was born in a wrong century, The greatest destructive force in the world).

За рішенням журі, авторами кращих творів стали: Ігнатьєва Віра (61),  Бабак Катерина (61), Хорсун Марія (62), Пілінога Анастасія (65), Шапошник Катерина (65), Головко Діана (65), які і взяли участь  2 турі олімпіади.

У другому турі учасникам було запропоновано висловити думку на одну із запропонованих тем (непідготовлене мовлення).

Найкраще з завданнями впоралися:

1 місце – Ігнатьєва Віра (61)

2 місце – Головко Діана  (65 )

3 місце – Шапошник Катерина (65)

4 місце – Хорсун Марія (62)

Пілінога Анастасія (65)

Щиро вітаємо переможців з отриманням призових місць і бажаємо подальших успіхів!