Науково-методичний семінар «Навчання основ наукового письма англійською мовою»

18 травня 2017 року в рамках заходів, присвячених Дню науки та 55 річчю ННІІМ, відбувся науково-методичний семінар «Навчання основ наукового письма англійською мовою». Організатором семінару є колектив кафедри фонетики і граматики англійської мови. Своїми науково-методичними напрацюваннями з теми поділилася з викладачами і гостями кафедри кандидат педагогічних наук, доцент кафедри методики викладання іноземних мов й інформаційно-комунікаційних технологій Київського національного лінгвістичного університету Писанко Марія Леонідівна.

Представлена лектором теоретична інформація та практичні завдання є цікавими й корисними, а головне — можуть бути адаптовані під інтереси та потреби будь-якої цільової аудиторії та застосовані у навчанні англійської мови.