МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ НАУКОВЦІВ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ

Хоча через пандемію COVID-19 кількість виїздів закордон науково-педагогічних працівників ВНЗ значно скоротилась, науковці кафедри англійської філології та методики навчання ННІ іноземних мов кандидат філологічних наук, старший викладач Лєвочкіна С. В. та викладач Білецька В. С. доводять, що складна епідеміологічна ситуація - не привід зупинятися на шляху до підкорення нових професійних вершин!

У рамках проєкту Еразмус + КА2 «Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration» (MultiEd) / «Розвиток потенціалу підготовки учителів іноземної мови на шляху України до впровадження багатомовної освіти» наприкінці жовтня кандидат філологічних наук, старший викладач Лєвочкіна С. В. та викладач Білецька В. С. здійснили п’ятиденний навчальний візит до Естонії та відвідали естонські міста Таллінн, Тарту та Нарва. Про свій успішний досвід закордонного стажування в складних умовах сьогодення вони розповіли на вебінарі 27 січня 2022 р., який відвідало понад 30 науковців ННІ іноземних мов. На вебінарі старший викладач Лєвочкіна В. С. та викладач Білецька В. С. ознайомили колег зі специфікою застосування методології інтегрованого навчання предмету і мови (CLIL) у навчальних закладах Естонії та розповіли про особливості освітнього процесу у естонських університетах. Особливо цінною для освітян Черкаського національного університету була дискусія про те, як адаптувати ці інноваційні освітні ідеї в українських закладах освіти.
Впевнені, що отримані на вебінарі знання стануть у нагоді викладачам нашого ННІ!