Делегати від Навчально-наукового інституту іноземних мов...

Делегати від Навчально-наукового інституту іноземних мов Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: координатор Асоціації українських германістів від Черкаської області доцент Овсієнко Л.О. та старший викладач кафедри німецької філології Левицька Л.А. взяли участь у ХХVIІ Міжнародній науково-практичній конференції Асоціації українських германістів «Germanistik in transkulturellen Räumen: Theorie und Praxis», яка відбулася 25-26 вересня у Львівському національному університеті ім. І. Франка. На конференції учасники розглядали сучасні питання германістики, особливості граматики та лексики у міжкультурному просторі, текст, дискурс та мовну поведінку, новітні тенденції в перекладознавстві. На масштабному заході науковці змогли поспілкуватися з провідними українськими та закордонними германістами, відвідали семінари, воркшопи та взяли участь у роботі секцій. На особливу увагу заслуговувала презентація книги Ліни Костенко «Und wieder ein Prolog» у німецькому перекладі. Спікерами заходу були провідні науковці з Німеччини і України, представники Гете-Інституту та президент Асоціації українських германістів. Під час заходу було представлено також результати проектів АУГ та відзначено переможців. Викладачі кафедри німецької філології вдячні організаторам заходу та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.