Упродовж цього семестру Фулбрайтівський вчений...

Упродовж цього семестру Фулбрайтівський вчений доктор М Дюжон Джонсон разом з викладачами кафедри практики англійської мови доц. Пашіс Л.О. та викл. Кабіною Ю.Г. проводив заняття з практики мови у студентів 3-го курсу (групи 84 та 85). Серед питань, які обговорювалися під час занять і викликали живе зацікавлення у студентів, були Black History Month, Black Lives Matter, сучасний американський кінематограф, видатні афро-американські  режисери, а також проблематика і культурна значимість їх робіт. Особливий інтерес викликав фільм “Do the Right Thing” афро-американського режисера Спайка Лі, який студенти й викладачі жваво обговорювали з доктором Джонсоном після перегляду.